ראשי >

פתרונות >

מכשור רפואי

Netsuite ERP למכשור רפואי

הסטנדרטים המתקדמים ביותר. בפשטות.

מערכת Oracle NetSuite ERP

פיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי דורשים את הרמות הגבוהות ביותר של ניהול מלאים, מעקב בלתי מתפשר אחר היסטוריה של רכיבים ומוצרים במגוון חתכים, ואת היכולת ללכוד באופן המדויק ביותר, בכל רגע, תמונת מצב מתעדכנת ללא הפסקה. 

מערכת Oracle NetSuite ERP מעמידה לרשות חברות העוסקות במכשור רפואי פתרונות תוכנה שיושמו בהצלחה בכמה מהארגונים הגדולים בעולם בתחום התרופות והציוד והמכשור הרפואיים. מתמיכה בתקני האיכות הקפדניים ביותר עד CRM, ומניהול ייצור ותמחור מורכבים עד ניהול ספקים ופיננסים, הכל מתוך הבנה מעמיקה של תהליכי עבודה בארגונים גלובליים. 

Netsuite ERP: הבטיחות, האיכות והבקרה ללא פשרות. גם נוחות ממשק המשתמש

בזירת העסקים ומהסחר האולטרה-מודרנית של ימינו, כל יצרן ומפיץ זקוקים למערכת ERP שתאפשר את השליטה המרבית והנוחה ביותר, עם יכולות מעקב ביצועים ותכנון עתידי מעולות. אבל כשמדובר במכשור וציוד רפואי, הדרישות מחמירות וקפדניות אף יותר. 

Oracle NetSuite היא מעטפת הERP המתקדמת בעולם לניהול תהליכי ייצור, תכנון, איכות, ניהול פיננסים, לקוחות וספקים ועוד. כפלטפורמה גמישה שנועדה לענות על צרכיו של כל מגזר עסקי, תשומת לב מיוחדת מושקעת בארגונים שעוסקים בענפים רגישים ועדינים במיוחד כמו מכשור רפואי ותרופות. 

erp מערכת לניהול מלאי למכשור רפואי

מערכת Netsuite ERP מאפשרת:

Netsuite ERP בענן

מעקב מהיר וקל אחר ההיסטוריה המלאה של כל מספר סידורי, כל אצווה, מוצר ופריט. העבודה בענן מאפשרת גישה לנתונים מלאים מכל מכשיר, ואיתה גמישות ניהולית יוצאת דופן.

erp מערכת לניהול מלאי

ניהול מתקדם של מלאים על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר, עם שליטה מלאה במחזור החיים של כל פריט, עם הגדרות מתקדמות לניהול אי התאמות ופגי תוקף.

ERP CLOUD מבית נטסוויט

WMS ו- RMA במחסנים, ניהול רכש וספקים מתקדם וכמובן המוביל ה-CRM המוביל בעולם